Kontorsstol

Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONTORSSTOL, tidigt 1900-tal, i ek samt järn, sits i patinerat skinn, vippfunktion, SH 47 cm

Patina, slitage

363096

2016-02-24