Monica Lorentzon olja

Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): Flickor i trädgården, signerad M Lorentzen, olja på duk, ca 61x50 cm

363108

2016-02-21