Monica Lorentzon oljemålning
2016-02-21
363111
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940): Clown, signerad M Lorentzon, olja på duk, ca 61x50 cm