Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
YSTAD METALL och LANDSKRONA MÄSSING, vaser, 2 st., mässing, 1900-talets mitt/senare hälft, landskronavasen med glasinsats är vändbar, höjd 15-16 cm
Bruksslitage
363118
2016-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här