Vaser 2 st mässing

Vaser 2 st mässing
Vaser 2 st mässing
Vaser 2 st mässing
Vaser 2 st mässing

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YSTAD METALL och LANDSKRONA MÄSSING, vaser, 2 st., mässing, 1900-talets mitt/senare hälft, landskronavasen med glasinsats är vändbar, höjd 15-16 cm

Bruksslitage

363118

2016-02-24