Skål i jade
2016-02-22
363121
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, jade, 1900-tal, blomformad skål med skuren och genombruten dekor av blommor och växtrankor, höjd ca 5, längd 15x12 cm
Nagg