Målning med marint motiv

Målning med marint motiv
Målning med marint motiv
Målning med marint motiv
Målning med marint motiv
Målning med marint motiv
Målning med marint motiv

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, marinmotiv, olja på duk, signerad (otydlig signatur möjligen Swartz), ca 60 x 89 cm

363122

2016-02-24