Murillo efter Jungfru Maria olja

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO, kopia efter (1800-tal): Jungfru Maria, olja på duk, 115x88cm.
Originalmålningen finns i Museo del Prado, Madrid

Hål i duken, smärre färgbortfall, lagning

363125

2016-02-26