Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO, kopia efter (1800-tal): Jungfru Maria, olja på duk, 115x88cm.
Originalmålningen finns i Museo del Prado, Madrid
Hål i duken, smärre färgbortfall, lagning
363125
2016-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här