Melins Metallgjuteri trädgårdssoffa
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, Melins Metallgjuteri Anderstorp, genombruten dekor av ormbunkar, bemålad vitmetall, sits med ribbor av trä, höjd ca 85, 145x53 cm
Färgbortfall, slitage
363127
2016-02-24