Melins Metallgjuteri trädgårdssoffa

Klubbat för:

7 800 SEK

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, Melins Metallgjuteri Anderstorp, genombruten dekor av ormbunkar, bemålad vitmetall, sits med ribbor av trä, höjd ca 85, 145x53 cm

Färgbortfall, slitage

363127

2016-02-24