Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, i bambu med hyllplan i glas, höjd 64 cm, 80x44 cm
Visst slitage
363134
2016-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här