Bordslampa cloisonné

Bordslampa cloisonné
Bordslampa cloisonné

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

BORDSLAMPA, Kina, 1900-talets början, cloisonné, blomsterslingor mot blå fond, total höjd ca 50 cm

Smärre skador

363142

2016-02-21