Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
YRJÖ EDELMANN (född 1941), Paket vid havet, signerad och numrerad Y. Edelmann 79/150, färgserigrafi, bladstorlek, 88x101 cm, oramad
363147
2016-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här