Yrjö Edelmann digital print

Yrjö Edelmann digital print
Yrjö Edelmann digital print

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (född 1941), Paket vid havet, signerad och numrerad Y. Edelmann 79/150, färgserigrafi, bladstorlek, 88x101 cm, oramad

363147

2016-02-21