JOhn Stenborg oljemålning

JOhn Stenborg oljemålning
JOhn Stenborg oljemålning
JOhn Stenborg oljemålning
JOhn Stenborg oljemålning
JOhn Stenborg oljemålning
JOhn Stenborg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHN STENBORG (född 1957): Komposition, signerad Stenborg, olja på duk, ca 60 x 72 cm, oramad

363154

2016-02-21