Champagnekylare mässing

Champagnekylare mässing
Champagnekylare mässing
Champagnekylare mässing
Champagnekylare mässing

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets andra hälft, mässing, försilvrad insida, höjd 26 cm

Bruksslitage

363161

2016-02-24