Jordi Arkö Röde orm

Jordi Arkö Röde orm
Jordi Arkö Röde orm
Jordi Arkö Röde orm
Jordi Arkö Röde orm

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

JORDI ARKÖ, Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i röda klotkassetter, 2 volymer.
Skador: Ej genomgångna

363163

2016-03-17