Jordi Arkö Röde orm
Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
JORDI ARKÖ, Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i röda klotkassetter, 2 volymer.
Skador: Ej genomgångna
363163
2016-03-17