Trädgårdsbord

Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD med underrede i bemålat gjutjärn i form av gripar 1800/1900-tal, skiva i gotländsk kalksten av yngre datum, höjd ca 76, 102 x 57 cm.

Underredet med senare bemålning. Bruks- och åldersrelaterat slitage

363168

2016-02-24