Evertaut industristolar

Evertaut industristolar
Evertaut industristolar
Evertaut industristolar
Evertaut industristolar
Evertaut industristolar
Evertaut industristolar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EVERTAUT, 2 st stolar, 1940-tal, industridesign, i metall och trä, märkta "Evertaut Darwen England", SH 57

Bruksslitage

363172

2016-02-24