Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EVERTAUT, 2 st stolar, 1940-tal, industridesign, i metall och trä, märkta "Evertaut Darwen England", SH 57
Bruksslitage
363172
2016-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här