Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Kustvy, signerad och daterad Bertel Nordström 1948, olja på duk, 54x65 cm
363174
2016-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här