Bertel Nordström oljemålning

Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning
Bertel Nordström oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Kustvy, signerad och daterad Bertel Nordström 1948, olja på duk, 54x65 cm

363174

2016-02-21