Rölakansmatta

Rölakansmatta
Rölakansmatta
Rölakansmatta
Rölakansmatta
Rölakansmatta
Rölakansmatta
Rölakansmatta
Rölakansmatta

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATTA, röllakan, 1900-talets mitt, ull, geometriskt mönster, 300x195 cm

Nötta fransar, vissa kantskador

363185

2016-03-01