Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATTA, röllakan, 1900-talets mitt, ull, geometriskt mönster, 300x195 cm
Nötta fransar, vissa kantskador
363185
2016-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här