Stolar rokoko
Valmis
2016-02-21
363188
| Korkein tarjous | 8 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
STOLAR, 1 par, rokoko, 1700-tal, bemålade, sitthöjd ca 50 cm
Senare klädsel och bemålning, ytskador