Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
K-G NILSON (född 1942): "Signaler", signerad och daterad K-G Nilsson 1991, EA 5/15, etsning med partiell handkolorering, ca ca 33,5x27cm
363193
2016-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här