KG Nilson serigrafi

KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Signaler", signerad och daterad K-G Nilsson 1991, EA 5/15, etsning med partiell handkolorering, ca ca 33,5x27cm

363193

2016-03-17