Emil Lindgren
2016-02-21
363197
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EMIL LINDGREN (1866-1940): Motiv från Grisslehamn, signerad och daterad Emil Lindgren 1975, olja på duk, 56x83 cm