Takarmatur Josef Frank
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
JOSEF FRANK, takarmatur, mässing, modell 2356, Svenskt Tenn, formgiven på 1920-talet, 6 ljusarmar med elektriska ljuskällor höjd endast stomme ca 25, inklusive takfäste ca 27,5 cm
Minimalt slitage
363198
2016-02-24