Willly Gordon skulptur i mörkpatinerad brons

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WILLY GORDON (1918-2003): Stående kvinna, signerad och daterad -64, mörkpatinerad brons, höjd ca 32,5 cm

363204

2016-03-17