Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
WILLY GORDON (1918-2003): Stående kvinna, signerad och daterad -64, mörkpatinerad brons, höjd ca 32,5 cm
363204
2016-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här