Målning Salvator Rosa kopia efter

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALVATOR ROSA (1800-talets slut), kopia efter: Merkurius och skogsman, olja på duk, 85 x 136 cm

Små färgbortfall

363205

2016-02-23