Silverskedar engelsk snäck

Silverskedar engelsk snäck
Silverskedar engelsk snäck
Silverskedar engelsk snäck
Silverskedar engelsk snäck
Silverskedar engelsk snäck
Silverskedar engelsk snäck

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKEDAR, 6 st., engelsk snäck samt 2 mindre skedar och gaffel, silver, stämplade A Johanson samt 1883, längd ca 22 cm, total vikt ca 486 g

Bruks- och åldersrelaterat slitage

363209

2016-02-24