Anna Billing akvarell
2016-02-23
363210
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ANNA BILLING (1849-1927): "Motiv från Furusund", signerad Anna Billing, akvarell, 21 x 15 cm