Carl Malmsten stolar "Lilla Åland"
2016-02-23
363211
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, karmstolar, 1 par, "Lilla Åland", vitlaserad björk, brännmärkta Stolab Carl Malmsten, 1990-tal, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, fläckar