Hans Åkerlund skulptur
2016-02-23
363212
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS ÅKERLUND (samtida): (2) "Mörkröd", signerade och daterade Hans Åkerlund -95, lackerad metall, vardera höjd ca 50x25 cm
Färgbortfall