Fickur i 18 k guld
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HERRFICKUR, 18 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i förgylld metall, breguetspiral, ankargång, boettnr: 62900, diameter 50 mm, vikt ca 93 g
Bruksslitage, bakstycke med mindre buckla
363219
2016-02-23