Thomas Sandell skåp Panik
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
THOMAS SANDELL, skåp Panik, tillverkat 1990 i numrerad upplaga, detta exemplar numrerat 22/100 och signerat Thomas Sandell, stomme i blåbetsad björk, dörr klädd i blåplåt dekorerad med itusågad dalahäst, höjd 152, 24 x 37,5 cm
Bruksslitage, repor, skrapmärken
363221
2016-02-24