Thomas Sandell skåp Panik

Thomas Sandell skåp Panik
Thomas Sandell skåp Panik
Thomas Sandell skåp Panik
Thomas Sandell skåp Panik
Thomas Sandell skåp Panik
Thomas Sandell skåp Panik
Thomas Sandell skåp Panik
Thomas Sandell skåp Panik
Thomas Sandell skåp Panik
Thomas Sandell skåp Panik

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

THOMAS SANDELL, skåp Panik, tillverkat 1990 i numrerad upplaga, detta exemplar numrerat 22/100 och signerat Thomas Sandell, stomme i blåbetsad björk, dörr klädd i blåplåt dekorerad med itusågad dalahäst, höjd 152, 24 x 37,5 cm

Bruksslitage, repor, skrapmärken

363221

2016-02-24