Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 4 st, Italien, 1980-tal, märkta Buying & Design, Florens, Italien, empirinspirerade, borstat, lackerat stål med textilklädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, slitna sitsar
363228
2016-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här