Metallstolar 4 stycken Italien

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, Italien, 1980-tal, märkta Buying & Design, Florens, Italien, empirinspirerade, borstat, lackerat stål med textilklädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, slitna sitsar

363228

2016-02-24