Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, 1950/60-tal, dubbelvävd, geometriskt mönster i olika grå toner samt gult, ca 240 x 160 cm
Bruksslitage, någom missfärgning
363230
2016-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här