Matta 1950/60-tal

Matta 1950/60-tal
Matta 1950/60-tal
Matta 1950/60-tal
Matta 1950/60-tal
Matta 1950/60-tal
Matta 1950/60-tal
Matta 1950/60-tal
Matta 1950/60-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, 1950/60-tal, dubbelvävd, geometriskt mönster i olika grå toner samt gult, ca 240 x 160 cm

Bruksslitage, någom missfärgning

363230

2016-02-25