Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTURER, 2 st, skulpterat trä, den mindre signerad och daterad And (Anders) Blanck Backa Rättvik 1932, Kolingen monogramsignerad ZF -45, höjd ca 28x31 cm
Slitage, torrprickor
363233
2016-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här