Skulptur Anders Blanck Backa Rättvik

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTURER, 2 st, skulpterat trä, den mindre signerad och daterad And (Anders) Blanck Backa Rättvik 1932, Kolingen monogramsignerad ZF -45, höjd ca 28x31 cm

Slitage, torrprickor

363233

2016-02-23