Gungstol, 1900-tal
2016-02-25
363237
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNGSTOL, 1900-talets första hälft, stegmodell i betsad bok med senare tetxilklädd sits över originalsits i snörflätning, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage