Per Gunnar Thelander färgetsning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PER GUNNAR THELANDER (född 1936), Mor, 1975, signerad och numrerad P. G. Thelander 14/100, färgetsning, 49,5x64 cm, Edition Bo Alveryd, ingick i portföljen "7 etsningar 1975", oramad
LITTERATUR: Haskel 124

363249

2016-02-21