Soffbord bänk i furu

Soffbord bänk i furu
Soffbord bänk i furu
Soffbord bänk i furu
Soffbord bänk i furu
Soffbord bänk i furu
Soffbord bänk i furu
Soffbord bänk i furu
Soffbord bänk i furu

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTER LARSSON för Sven Larsson Möbelshop, troligen, soffbord / bänk, furu, 1900-talets andra hälft, höjd 35, 140x50 cm

Slitage

363251

2016-02-23