Vilande odalisk oljemålning

Vilande odalisk oljemålning
Vilande odalisk oljemålning
Vilande odalisk oljemålning
Vilande odalisk oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), kopia efter äldre mästare: Vilande odalisk, ca 119x165 cm

Färgbortfall, duklagning, retuscher

363266

2016-02-23