Fåtölj Josef Frank textil

Fåtölj Josef Frank textil
Fåtölj Josef Frank textil
Fåtölj Josef Frank textil
Fåtölj Josef Frank textil
Fåtölj Josef Frank textil
Fåtölj Josef Frank textil
Fåtölj Josef Frank textil
Fåtölj Josef Frank textil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, rokokostil, 1900-tal, klädd i textil av Josef Frank, sitthöjd 40, höjd 80 cm

Nyklädd, smärre slitage

363269

2016-02-23