Natascha Cullberg gips

Natascha Cullberg gips
Natascha Cullberg gips
Natascha Cullberg gips
Natascha Cullberg gips
Natascha Cullberg gips
Natascha Cullberg gips
Natascha Cullberg gips
Natascha Cullberg gips
Natascha Cullberg gips
Natascha Cullberg gips

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NATASCHA CULLBERG MIGEEV (1900-tal): Flicka med fågel, signerad och daterad Natascha 1954, gips, höjd ca 51 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Fingrar och tår med skador o lagningar, smärre skador

363277

2016-02-23