Natascha Cullberg gips
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NATASCHA CULLBERG MIGEEV (1900-tal): Flicka med fågel, signerad och daterad Natascha 1954, gips, höjd ca 51 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Fingrar och tår med skador o lagningar, smärre skador
363277
2016-02-23