Matgrupp rokokstil

Matgrupp rokokstil
Matgrupp rokokstil
Matgrupp rokokstil
Matgrupp rokokstil
Matgrupp rokokstil
Matgrupp rokokstil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP, rokokostil, 1930/40-tal, bord med extra ben och 4 iläggsskivor, 4 stolar med textil klädsel, målat i pärlgrått med bronserade detaljer, bordets höjd 75 diameter 115, illäggskivorna 50 cm breda, stolarnas sitthöjd 43 cm

Mindre slitage.

363281

2016-02-24