Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KONSOLBORD, sengustavianskt, 1800-tal, förgylld, höjd 72, 77x39 cm

Renoverat och kompletterat, senare bemålad skiva

363283

2016-02-23