Mona Morales Schildt vas och skål
Vollendet
2016-02-23
363286
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
MONA MORALES SCHILDT, vas, skål, glas, Kosta, underfång i blått, dekor av vertikala linjer, signerade Kosta SH 184 resp. 182, höjd 12 resp 20 cm
Vas med nagg