Mona Morales Schildt vas och skål

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONA MORALES SCHILDT, vas, skål, glas, Kosta, underfång i blått, dekor av vertikala linjer, signerade Kosta SH 184 resp. 182, höjd 12 resp 20 cm

Vas med nagg

363286

2016-02-23