Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MONA MORALES SCHILDT, vas, skål, glas, Kosta, underfång i blått, dekor av vertikala linjer, signerade Kosta SH 184 resp. 182, höjd 12 resp 20 cm
Vas med nagg
363286
2016-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här