Axel Sjöberg akvarell

Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950), vårvinterlandskap med änder, signerad och daterad Axel Sjöberg1932, akvarell, 25 x 35 cm

Något gulnad

363288

2016-02-23