Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
AXEL SJÖBERG (1866-1950), vårvinterlandskap med änder, signerad och daterad Axel Sjöberg1932, akvarell, 25 x 35 cm
Något gulnad
363288
2016-02-23