H G Carlström

H G Carlström
H G Carlström
H G Carlström
H G Carlström

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

H. G. CARLSTRÖM (1900-tal): Blomsteräng i fönsterram, signerad HG Carlström, olja på pannå, 64x122 cm

363290

2016-02-23