Axel Sjöberg akvarell

Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950), motiv av Carl Von Linné, signerad Axel Sjöberg, akvarell, 22 x 16 cm

363293

2016-02-23